Hlavní navigace

Televize Prima a Joj odhalily kompletní složení poroty pěvecké soutěže X Factor

29. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Velká očekávání mají obě televize zejména od mladé talentované zpěvačky Celeste Buckingham, které si nedávno všiml i prestižní americký hudební magazín Billboard.

Česká televize Prima a její slovenská kolegyně TV Joj dnes odhalily kompletní složení poroty pěvecké soutěže X Factor, která se na obrazovce objeví během jara, tedy ve stejnou dobu, kdy budou konkurenční stanice Nova a Markíza vysílat druhý ročník Hlasu Česko Slovenska. Kdo se tedy v X Factoru objeví? Budou to už dříve prozrazená zpěvačka Celesta Buckingham, muzikant a herec Ondřej Brzobohatý (ten mimochodem v minulosti moderoval SuperStar s Laďkou Něrgešovou), muzikálová diva Sisa Lelkes Sklovska a textař člen skupiny J.A.R. Oto Klempíř.

K TÉMATU: X Factor bude vysílat na jaře slovenská Joj s českou Primou

Zvláště od angažování Buckingham si obě televize hodně slibují. V nedávné minulosti si zpěvačky dokonce všiml i zpěvák Pitbull a prestižní magazín Billboard. Budu upřímná a budu se soutěžícími mluvit na rovinu. Pokud bude jejich výkon dobrý, pochválím je a projevím uznání. Pokud nebude, tak jim rovněž povím, co si myslím, a zkusím jim poradit. Chci mít rovnováhu v tom, co říkám, uvedla ke svému angažmá v soutěži Buckingham.

ČTĚTE TAKÉ: Hlas bude mít tentokrát pět koučů. Vrací se Leoš Mareš, Tina i Dara Rolins

MMF23 tip3

V minulosti jsem talentované zpěváky show jenom prováděl, teď se ale těším na to, že jim budu umět pomoct si vybudovat jejich vlastní kariéru. Pokud nějaká soutěž dává možnost těmto zpěvákům prorazit, pak je to právě taková velká show, jako je X Factor, doplnil talentovanou zpěvačku Ondřej Brzobohatý. Na práci porotkyně se těší i Sisa Lelkes Sklovska. Celý tým, se kterým se budu o svoje talenty starat, do toho musí vložit všechnu energii a celou duši, konstatovala Sklovska.

Foto: Gettyimages Editorial (isifa)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).