Hlavní navigace

Televize Prima představí příští týden jarní schéma

5. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
5. 2. 2009

Česká komerční dvojka Prima TV představí v úterý 10. února novinářům své programové novinky na následující měsíce. Uvádí je s podtitulem Jaké jarní schéma vykvetlo v televizi Prima?. Diváci by se měli nejen dozvědět o tom, které pořady se na ně na obrazovce chystají, ale představeny budou také nové tváře. Prima si bohužel nezvolila pro svou tiskovou konferenci nejlepší termín.

10. a 11. února totiž bude probíhat v pražském Hotelu Diplomat konference s prostým názvem Digitalizace, na které nebude server DigiZone.cz chybět. Jedním z dnů bude také jako moderátor provázet náš šéfredaktor Jan Potůček. Na tiskové konferenci Primy by se měli novináři dozvědět o chystaných pořadech jako je např. How To Look Good Naked.

Akce pořádaná Primou by se také mohla stát vhodnou šancí pro představení druhého kanálu, jehož start chystá česká komerční dvojka do dubna letošního roku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.