Hlavní navigace

Televize Public jedná o spolupráci s Josefem Klímou

9. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 11. 2009

Známý investigativní novinář, který se posledních 15 let objevoval v pořadu Na vlastní oči televize Nova, možná připraví některou z novinek pro lifestylovou televizi Public. V rozhovoru pro server Digizone.cz to připustila ředitelka televize Renata Pešková, která prozradila, že Public chystá od prosince velké programové změny.

Co se týče tváří televize, rozšiřujeme spektrum. Objevila se tu Tina Pletánková, Zdeněk Podhůrský, který tu má dva pořady, Michaela Dolinová, ta, má od listopadu svůj pořad s názvem Klobouk, a jednáme o spolupráci s Josefem Klímou, uvedla Pešková. Neupřesnila však, o jakém formátu s Klímou televize jedná.

Josef Klíma se měl po odchodu z Novy objevit na obrazovce zpravodajské televize Z1, kde plánoval vlastní talkshow. Po změně vedení televize a příchodu současného ředitele Zdeňka Šámala ale byly všechny nové projekty pozastaveny.

Další podrobnosti o televizi Public přineseme zítra v rozhovoru serveru Digizone.cz.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).