Hlavní navigace

Televize Public ode dneška s novou grafikou a pořady

4. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
4. 12. 2009

Lifestylová televize Public nasazuje od dnešního dne nový grafický vizuál a také koncept vysílacího schématu a programové nabídky. Tzv. selfpromotion (sebepropagační) spoty budou laděny do vánoční atmosféry a objeví se v nich tváře televize. Na obrazovce se také poprvé objeví 3D motiv televize včetně nových grafických prvků.

K TÉMATU: Renata Pešková, Petr Pohl: Od prosince bude TV Public s pevným programem

Všechny komponenty jsou tvořeny naším kreativním a selfpromotion oddělením za účelem vyšší sledovanosti, a to díky zvýšení přehledu o vysílání v očích našich diváků, ale také nárůstu délky sledování našeho vysílání, sdělila serveru DigiZone.cz výkonná ředitelka televize Public Renata Pešková. Z nových tváří se objeví na obrazovce např. moderátorka a modelka Zuzana Belohorcová. Novinkou bude také pořad Jukebox, kde uvidí diváci tvář hudební televize Óčko, Lenny Trčkovou. Ten by měl zaplnit vzniklou mezeru po hudební televizi v digitální terestrice.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).