Hlavní navigace

Televize Public začala vysílat rockovou hitparádu

10. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 2. 2009

Lifestylový kanál Public zařadil do svého vysílání další nový pořad. Jde o hitparádu Fajn Rock Music. Původně šlo pouze o projekt, který je možné najít na internetu na adrese www.rockparada.cz a poslouchat prostřednictvím vln internetové stanice Rádio Fajn Rock Music, od neděle je žebříček dostupný také na televizních obrazovkách. Vysílat se bude jednou měsíčně, a jak již z názvu vyplývá, diváci se mohou těšit na klipy od různých rockových skupin a interpretů. V aktuálním vydání to byli např. Doctor P.P, Southpaw nebo Remorse.

ICTZ23

Pokud se divák zúčastní hlasování, může se dostat do losování o ceny, jako jsou CD nebo DVD skupin, trička nebo volné vstupenky na koncerty. Premiéra hitparády běžela poprvé v neděli, repríza byla dvakrát v pondělí (v 9 a 19 hodin) a stejný díl mohou vidět diváci také ve středu ve 22 hodin, ve čtvrtek v 9 hodin dopoledne a v 19 hodin. Televize Public vysílá prostřednictvím terestrického digitálního multiplexu 3 a také ve vybraných kabelových a IPTV sítích plus na satelitu. Kanál vysílá online i na svém webu, a to zde.

ČTĚTE TAKÉ:
Televize Public začala vysílat širokoúhle
Public experimentuje, program obohatí o dokumenty a grotesku
Public obohacuje program o dětský blok

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.