Hlavní navigace

Televize Živa už několik dní opět nevysílá na satelitu

26. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 9. 2011

Nejasnosti kolem fungování slovenského kanálu Živa (Nautik) pokračují. Televize opustila minulý týden satelit Thor 6, prostřednictvím kterého byla distribuována k divákům, jež přijímají signál z družice. Živa už nevysílá na pozici 1 stupeň západně pět dní – od 21. září. Program se orientoval především na věštění budoucnosti a také divákům radil, jak naložit se svými osobními problémy.

UXD

ČTĚTE TAKÉ: TV Živa změnila logo a vrátila se k názvu Nautik

Program byl šířen v rámci multiplexu společnosti Telenor, který je určen pro slovenská rádia a televize. Využívají ho například stanice musiq1, Musicbox, TV Patriot nebo Lux TV. Program se na přelomu letošního a loňského roku odmlčel, když mělo dojít ke stěhování do nových prostor. Na satelitu se objevil opět až 4. července. Během svého fungování změnil kanál několikrát název i provozovatele. Postupem času se z něj stala místo stanice orientovaná na dokumenty s tematikou vody televize věnovaná čistě interaktivním poradům. Na internetu pokračuje kanál beze změn.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.