Hlavní navigace

Televizní noviny ve středu mimořádně uváděla Renata Czadernová a Petr Suchoň

12. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dosavadní moderátoři Odpoledních Televizních novin a Sportovních novin zaskočili za kolegy Lucii Borhyovou a Reye Korantenga

Nová moderátorská dvojice Renata Czadernová a Petr Suchoň provázeli středeční hlavní zpravodajskou relací Televizní noviny na televizi Nova. Nahradili tak Lucii Borhyovou a Reye Korantenga, kteří mají podle zpravodajského portálu tn.cz, provozovaného Novou, dlouhodobě naplánovanou dovolenou. Původně je měli v uvádění Televizních novin nahradit Markéta FialováKarlem Voříškem, druhý jmenovaný moderátor se ale z obrazovky stáhnul kvůli nařčení z někdejší spolupráce s komunistickou Státní bezpečností.

K TÉMATU: Voříška v Televizních novinách nikdo nenahradí, Fialová je bude moderovat sama

cif-tip-firmy

Protože má Nova pouze dvě moderátorské dvojice hlavních zpráv (třetí skončila poté, co se Nova rozloučila s moderátorem Pavlem Dumbrovským) a Voříšek s Fialovou dočasně zmizeli z obrazovky, zbylo moderování Televizních novin pouze na Borhyovou a Korantenga. Televize sice minulý týden vrátila do hlavní zpravodajské relace Markétu Fialovou, která uvádí páteční a sobotní hlavní zpravodajskou relaci sama, od neděle do čtvrtka ale tato role padá právě na Borhyovou a Korantenga.

Czedernová a Suchoň se mají v roli moderátorů hlavní zpravodajské relace objevovat nepravidelně podle potřeby do doby, než Nova vyřeší otázku stálého obsazení postu moderátorů hlavních zpráv.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.