Hlavní navigace

Televizní rada si pochvaluje hospodaření ČT

30. 8. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 8. 2006

Rada České televize (ČT) dnes na svém zasedání schválila zprávu o hospodaření média za předešlý rok. Rozpočet ČT byl vloni vyrovnaný podle plánu i ve skutečnosti. Zákonem předepsaný audit konstatoval, že informace uvedené ve výroční zprávě jsou ve všech významných ohledech v souladu s účetní závěrkou za rok 2005. Nejkvalit­nější výroční zpráva ČT v posledních pěti letech, tak dokument vidí předseda Rady ČT Milan Horálek či místopředsedové Helena Fibingerová a Jan Prokeš. Radní ocenili obsahovou i formální úroveň výroční zprávy a vyslovili uznání za kvalitní přípravu zprávy a zpracování všech ekonomických informací jak ze strany pracovníků České televize, tak ze strany radních a členů Dozorčí komise.

Rada předloží výroční zprávu o hospodaření ČT v roce 2005 do konce srpna Poslanecké sněmovně. Dokument bude během září zveřejněný na webových stránkách České televize.

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).