Hlavní navigace

Televizní tipy: Hlas Česko Slovenska, Piráti z Karibiku 4 a Amores Perros

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte strávit nedělní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší nové každodenní rubrice. Každý den dopoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova, Nova HD, Markíza, Markíza HD, 20:00 – soutěž Hlas Česko Slovenska - Nejdůležitějším faktorem v této soutěži, která pochází původem z Nizozemska a pravděpodobně největší úspěch zaznamenala díky hvězdné porotě úspěch ve Spojených státech, je hlas. V první fázi koučové netuší, kdo zpívá, protože jsou k interpretovi otočení zády, a až poté, co zahlasují pro jeho postup, se jejich křeslo otočí směrem k němu. Jednoho z koučů si soutěžící vybere a bude ho mít jako svého mentora. Moderátory budou Leoš Mareš a slovenská zpěvačka Tina. Pěvecká show (Česká republika, Slovensko; 2012)
  • HBO, HBO HD; 20:00 – Piráti z Karibku: Na vlnách podivna - Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti (Penelope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku – nebo zda tato žena jen „hraje na city“ a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne’s Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá v dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti. Dobrodružné fantasy (USA, 2011)
  • Prima family, 20:00 – film Coco Channel - Malá dívka uprostřed Francie, umístěná v sirotčinci se svou sestrou, marně čeká každou neděli, že se pro ně jejich tatínek vrátí. Kabaretní zpěvačka s příliš slabým hlasem stojící před publikem podnapilých vojáků. Mladá švadlena, jejíž prací je opravovat lemy v zadní místnosti obchodu venkovského krejčího. Příliš hubená začínající kurtizána, uprostřed prostitutek a zhýralců, nachází útočiště u svého ochránce Étienna Balsana. Zamilovaná žena, která ví, že nebude „ničí ženou“, ani ženou Boye Capela, muže, který ji přesto tolik miloval. Životopisné drama (Francie, Belgie; 2009)
  • ČT 1, 20:00 – film Kdopak by se vlka bál - Rodinný film, dětský horor, dospělá romance a pohádka o Červené Karkulce. I když žánry na první pohled velmi odlišné, přesto se výborně doplňují ve vizuálně originálním filmu Marii Procházkové Kdopak by se vlka bál. Režisérka Žraloka v hlavě se v něm vrátila k poetice úspěšného absolventského filmu Příušnice. Hlavní hrdinka příběhu se jmenuje Terezka. Zbožňuje pohádku O Červené Karkulce, má starostlivé rodiče, ve školce nejlepšího kamaráda Šimona a takhle by mohla žít šťastně až do smrti, kdybychom se nepohybovali v realitě. Rodinný film (Česká republika, 2008)
  • Nova Cinema, 0:05 – film Amores Perros: Láska je kurva - Octavio miluje ženu svého bratra a je pevně rozhodnut s ní uprchnout. Zoufale potřebuje peníze, a když se ukáže, že jeho milovaný pes Cofi je výborný zabiják, bez váhání ho přihlásí na krvavé psí zápasy, které dobře vynášejí. Daniel opouští svou ženu, aby mohl žít s mladou dlouhonohou modelkou Valerií. Jejich nový exkluzivní byt se ale zakrátko změní v nesnesitelné vězení a stane se smrtící pastí pro Valeriina malého chundelatého pejska Richiho. Thriller, drama (Mexiko, 2000)
Našli jste v článku chybu?