Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Anakonda, Louis de Funes nebo Divoké včely

Jan Brychta

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Doba čtení: 2 minuty

 Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Dva muži hlásí příchod – nesmělý jedináček Jiří nastupuje na vojnu. V kasárnách je sice poněkud neohrabaný, zato u dívek má úspěch hned na první vycházce…

  • ČT Art, 20:20 – dokument Pan herec: Louis de Funes – asi nejčastějším přídavným jménem užívaným u příležitosti stého výročí prakticky čehokoliv je určitě slovo „neuvěřitelné“. V případě legendárního francouzského herce to ale jaksi neplatí. Baví totiž už několikátou generaci lidí, která se pramálo stará o to, kdy ten rtuťovitý mužík, jenž v nich opakovaně vyvolává salvy smíchu, vlastně žil.

  • ČT 2, 21:35 – komedie Divoké včely – hořká komedie vypráví o těžkém životě mladých lidí žijících v zapadlém koutě severní Moravy. Čerstvě plnoletý lesní dělník Kája je prosťáček, příliš nesmělý, než aby byl schopen navázat komunikaci se svým okolím. Je nešťastně zamilovaný do Božky, prodavačky z vesnického kiosku. Božka si čím dál víc uvědomuje svou osamělost – nejen ve vztahu k místnímu idolu, obdivovateli Michaela Jacksona Láďovi, ale i k prostředí, v němž žije.

  • Nova, 21:35 – komedie Klikař Charlie – jako desetiletý Charlie odmítl na večírku políbit ráznou dívku, ta ho proklela a od té doby ho pronásleduje smůla v lásce. Každá žena, se kterou si začne, se brzy provdá, ovšem za někoho jiného. Když se na scéně objeví Cam, je třeba kletbu zlomit.

Nova Cinema, 22:00 – dobrodružná Anakonda: Honba za krvavou orchidejí - skupina vědců se vydává na strastiplnou cestu do džungle za vzácnou rudou orchidejí, která je údajně klíčem k věčnému mládí. V močálech však číhá nebezpečný had, který je smrtící hrozbou pro každého, kdo vstoupí do jeho teritoria…

Interka19

  • Prima Cool, 22:00 – akční Ledová planeta – John Foster podniká nebezpečnou výpravu do minulosti. Musí zabránit objevení smrtelné mimozemské bakterie, jež přivedla lidstvo téměř na pokraj vymření. Kdyby ale tušil, co cestováním časem způsobí.

Našli jste v článku chybu?