Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Austin Powers, Útok na ponorku nebo Skandální odhalení

10. 11. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 20:05 – seriál Hříšní lidé města pražského – slavná detektivní parta pana rady Vacátka z pražské „čtyřky“ bojuje s podsvětím. Tentokrát bude řešit případ těžko objasnitelné vraždy. Seriál kriminálních příběhů podle povídek Jiřího Marka.

  • ČT Sport, 20:15 – záznam tenisového utkání Mandlíková – Navrátilová – záznam historického utkání z finálového duelu tenisového Fed Cupu 1986 mezi ČSSR a USA mezi Martinou Navrátilovou a Hanou Mandlíkovou.

  • Prima Cool, 22:25 – akční Útok na ponorku – teroristé vedení fanatikem Richterem se zmocnili útočné ponorky vyzbrojené jadernými hlavicemi. Dokázali to celkem snadno: předstírali, že jsou trosečníci, a krátce poté, co je důvěřiví námořníci zachránili, převzali násilím velení. Jejich cíl je ovšem mnohem ambicióznější – chtějí ovládnout celý svět. Aby přinutili politiky k poslušnosti, hodlají zničit Washington. Poslední nadějí ohroženého lidstva je James Carter, projektant unesené ponorky.

cif - debata 2

  • Nova, 23:10 – drama Skandální odhalení – Hlavní postavou dramatického příběhu je Tom Sanders, spořádaný otec rodiny, odborník na počítače a vedoucí pracovník renomované počítačové firmy DigiCom. Stejně jako ostatní očekává, že bude při fúzi firmy povýšen na viceprezidenta. Překvapeně však zjistí, že jeho šéf Bob Garvin nabídl místo atraktivní a ambiciózní Meredith Johnsonové. Tom s ní před deseti lety prožil vášnivý milostný vztah, který však nyní považuje za mrtvou minulost. Meredith se jej pokusí svést a když se jí to nepodaří, obviní ho ze sexuálního obtěžování.

  • Nova Cinema, 23:55 – komedie Austin Powers: Goldmember - Doktor Zloun se i se svým malým němým klonem Méminim vrátil z vesmíru a hned se pouští do nového ďábelského plánu. Chce k zemi přitáhnout obrovský meteorit Midas 22. K tomu však potřebuje vlečný paprsek a přístroj zásobující ho energií. Ten v sedmdesátých letech vynalezl holandský meteorolog Johan van der Oplz, kterému se říká Goldmember. Aby ho Zloun pro svůj plán získal, musí se ve stroji času vypravit do roku 1975 a přivézt ho s sebou do současnosti. Než však stačí od slov přejít k činům, je zatčen Austinem Powersem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).