Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Barbora Špotáková hází o zlato, Grandhotel a Simpsonovi

9. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 4, 19:30 – přímý přenos finále atletiky LOH 2012 – Přímý přenos 200 m mužů, 800 m mužů, trojskoku mužů, desetiboje a oštěpu žen na Letních olympijských hrách 2012 v Londýně. Ve finále oštěpu žen bude zlato z Pekingu obhajovat Barbora Špotáková (cca od 22:00).
  • Fanda, 20:00 – fotbalový přenos AC Sparta Praha – FC Admira Wacker Mödling – Přímý přenos zápasu 3. předkola Evropské fotbalové ligy.
  • Prima Cool, 20:45 – animovaný seriál Simpsonovi XXIII (18) – Bart se zamiluje do přítelkyně největšího surovce ve škole a Homer propadne kouzlu prastarého seriálu. Premiérové díly amerického seriálu (2012).
  • Cinemax, 21:00 – kriminální drama Veřejní nepřátelé – Drama, jenž se odehrává ve třicátých letech v Americe, líčí časy, kdy se z bandy lupičů, z nichž nejznámější byl John Dillinger, staly celebrity. Úsilí vymýtit zločince vedlo tehdy k založení organizace, ze které se postupem času vyvinulo FBI. Americké krimidrama (2009).
  • ČT 1, 21:50 – film Grandhotel – Úspěšný režisér filmů Šeptej, Samotáři a Jedna ruka netleská se tentokrát pustil do hořké komedie o lásce, mracích, samotě a touze splnit si své sny. Hlavní postavou je třicetiletý hotelový portýr Fleischman, sympatický ztracenec, který zatím neměl holku a nikdy neopustil své rodné město. Za to ale dobře rozumí počasí, mrakům a větru. Český film (2006) na motivy knihy Jaroslava Rudiše.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.