Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Camille Claudelová, Velmi nebezpečné známosti a Riddick

30. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT art, 20:25 – životopisné drama Camille Claudelová – Vášnivý vztah talentované sochařky a Augusta Rodina. Francouzské životopisné drama (1988)

  • Nova Cinema, 21:45 – romantické drama Velmi nebezpečné známosti – Ve hře na svádění existuje pouze jedno pravidlo, nikdy se nesmíš zamilovat! Nevlastní sourozenci jsou nechutně bohatí, protřelí a zvrhlí. Uzavřou sázku, zda mladík svede konkurentku své povedené sestřičky. Ale celá akce se poněkud zvrtne. Americké romantické drama (1999)

  • Prima Cool, 21:55 – scifi horor Riddick: Kronika temna – Smrtivládci křižují vesmírem a snaží se získat nadvládu nad vším živým. Jejich vůdce Marshal se zdá být neporazitelný, ale v skrytu duše se něčeho bojí. A ví proč! Na scénu se totiž vrací vesmírný desperát Riddick, který se jen tak nevzdá. Americký scifi horor (2004)

cyber-obecný tip

  • ČT Sport, 22:00 – PGA Tour 2014 - Přímý přenos mezinárodního golfového turnaje z USA

  • ČT 2, 22:35 – romantické drama Miloval jsem ji – Pierrův syn odešel od své ženy a dítěte. Ve svém zoufalství ho snacha obviní, že svého syna špatně vychoval. První dny bývají nejhorší, a tak vezme Pierre Chloé a její dcerku na víkend na chatu. Pierre jí svěří své tajemství a bolest, kterou skrývá už celých dvacet let. Mathildu potkal jako překladatelku při uzavírání kontraktu. Zamiloval se do ní na první pohled, aniž by to sám věděl. Jejich vztah byl nejen plný vášně, ale stále se prohlubující opravdové lásky. Francouzsko-italské romantické drama (2009)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.