Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Černočerná tma, Božská Ema a V erbu lvice

29. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT art, 20:20 – životopisné drama Božská Ema – Velké srdce je ten nejsnadnější terč. Fantazie na motivy ze života slavné české pěvkyně Emy Destinnové. Československé drama (1979)

  • Nova Cinema, 21:55 – horor Halloweenská noc – Mladý pár zjistí, že se nevyplácí sfoukávat svíčku v dýni před půlnocí, vysokoškolský profesor vede tajný život sériového vraha, panna z vysoké školy možná konečně potká toho pravého, skupinka adolescentů zajde při svých žertech trochu moc daleko a starého osamělého muže navštíví neobyčejný koledník. Všichni ale mají jedno společné: zkusí přežít nejděsivější noc roku. Americko-kanadský horor (2007)

  • ČT 2, 22:00 – historické drama V erbu lvice - Příběh Zdislavy z Lemberka, ženy, která vstoupila do legend. Český historický film na motivy románu Aleny Vrbové. (1994)

UXD

  • Prima Cool, 22:00 – sci-fi horor Černočerná tma - Po havárii na neznámé planetě objeví posádka vesmírné lodi opuštěnou základnu. Obklopuje ji však cosi podivného. Záhada se objasní v okamžiku, kdy dojde k zatmění místních sluncí. Pak nezbude než požádat o pomoc uvězněného brutálního vraha Riddicka. Americký sci-fi horor (1999)

  • Nova, 22:20 – thriller Glimmer Man – Jack Cole je jako jediný schopen odhalit totožnost profesionálního vraha. Počet jeho obětí roste, a tak se nemluvný a tajuplný detektiv spolu s vyšetřovatelem Jimem Campbellem vydávají do ulic. Americký thriller (1996)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.