Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Channel One Cup, Očistec a Svatba jako řemen

18. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – Channel One Cup: Česko – Švédsko – Přímý přenos utkání hokejového turnaje Channel One Cup 2014 z pražské O2 arény komentují Robert Záruba a David Pospíšil

  • Fanda, 20:20 – western Očistec – Skupina nebezpečných desperátů uniká před svými pronásledovateli a míří do malého města, o kterém je známo, že jeho obyvatelé jsou velmi mírumilovní a nepoužívají zbraně. Lupičům začíná postupně docházet že obyvatelé městečka jsou samí zločinci, kteří tu po smrti jako v očistci mají možnost vyhnout se peklu a dojít pak do nebe. Americký western (1999)

  • ČT 2, 21:00 – dokument Václav Havel, Praha – Hrad – Dokument k dvacátému výročí první volby Václava Havla prezidentem republiky. Český dokument (2009)

ICTZ23

  • Prima Cool, 22:00 – akční film Zastav a nepřežiješ 2 – Vysoké napětí – Nájemný vrah Chev přežije pád z vrtulníku a probudí se uprostřed operace. Zjistí, že mu právě berou srdce a nahrazují ho umělým. Chev se ale milovaného orgánu nehodlá vzdát a nebojí se jít i přes mrtvoly. A nebude jich málo. Americký akční film (2009)

  • ČT 1, 22:20 – komedie Svatba jako řemen – Nestárnoucí česká komedie o ošklivé události, která se nestala. Československá komedie (1967)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.