Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Charlie Barlett, Četník se žení a Poklad na Stříbrném jezeře

8. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Charlie Barlett – Charlie Bartlett je bohatý syn problémových rodičů. Do školních kolektivů nesnadno zapadá, a tak je vyloučen z několika soukromých škol za různé přestupky, až nakonec musí do státní školy. Ne že by tam zrovna zapadl, ale dostane výborný nápad – otevře si psychiatrickou poradnu pro spolužáky na školních záchodcích. Americká komedie (2007)

  • TV Barrandov, 20:15 – komedie Četník se žení – Nejprve ji pronásledoval jako neukázněnou řidičku a pak se do ní zamiloval. Francouzská komedie (1968)

  • ČT art, 20:25 – dokument Michael Jackson: Bad 25 – Americký dokument mapuje vydání stylotvorného alba „Bad“ krále popu z roku 1987. (2012)

ICTZ23

  • ČT 1, 21:05 – western Poklad na Stříbrném jezeře - Vinnetou a Old Shatterhand v souboji s bandity o mapu k bájnému pokladu. Německo-jugoslávský western (1962)

  • ČT 2, 22:00 – drama O myších a lidech – Nejlepší plány myší a lidí nejednou pejr jen a plevy sklidí. Film podle novely Johna Steinbecka. Americké drama (1992)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.