Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Ďábel nosí Pradu, Sexy 40 a Podfu(c)k

8. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:10 – Biatlon: SP 2014/15 Německo – Přímý přenos štafety mužů na 4×7,5 km z německého Oberhofu

  • Prima, 20:15 – romantické komediální drama Ďábel nosí Pradu – Šéfredaktorka vlivného módního časopisu Miranda Priestlyová ovládá okolí totální hrůzovládou, spočívající zejména ve věčném přikazování a v pohrdavém shazování všeho a všech. Její další obětí se má stát nová asistentka Andy Sachsová. Dokáže se jí vzepřít? Americké romantické komediální drama (2006)

  • Nova, 20:20 – komedie Sexy 40 – Poté, co odhalí nevěru svého manžela, rozhodne se k radikálnímu kroku. Společně se svými dvěma dětmi se přestěhuje do New Yorku, najde si práci a nové přátele. Jenže brzy po příjezdu do jejího života osudově vstoupí sympatický mladíček. Americká komedie (2009)

KL24

  • STV 2, 21:00 – drama Spálené životy – Scénárista Guillermo Arriaga, který se podílel na filmech Alejandra Gonzáleze Iñárritu Amores Perros a Babel, debutuje jako režisér dramatem o lásce, zradě a odpuštění, v níž se prolíná minulost a přítomnost několika postav oddělených v čase i prostoru. Mariana je šestnáctiletá dívka z mexického pohraničního města, Sylvia je manželka z Portlandu a dvojice Gina a Nick jsou milenci, kteří jsou však oba zadaní a mají děti. Argentinsko-americké drama (2008)

  • Prima Cool, 21:45 – krimikomedie Podfu(c)k - Ukrást obří briliant v Antverpách je jedna věc, dostat ho přes Londýn do New Yorku druhá. Chlápek, který má transport diamantu na starosti, totiž holduje hazardu, v ilegálním boxerském ringu se schyluje k předem zaplacenému zápasu a na ukradený diamant má zálusk další zloděj – chladnokrevný zabiják Boris. Americká krimikomedie (2000)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).