Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Diamantová liga, Ostře sledované vlaky a Predátor

11. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:00 – IAAF Diamond League 2015 Oslo - Přímý přenos šestého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků

  • TV Barrandov, 20:15 – akční komedie Policajt v Africe - Policista, přezdívaný Velká noha, se pouští do boje s důvtipem a holými pěstmi. Tentokrát se snaží odhalit vraha svého kolegy a zabránit pašování diamantů v jihoafrickém Johannesburgu. Německo-italská akční komedie (1978)

  • Nova Cinema, 21:45 – krimifilm Sázka na smrt – Seznam ilegálních sázkařů obsahuje jména nedávno zavražděných lidí. Harry to vyšetřuje a zjistí, že jeho jméno je na seznamu také. Americký krimifilm (1988)

Content First 2022_tip temata

  • Prima Cool, 22:00 – akční horor Predátor – Mise CIA má za úkol zachránit sestřelené piloty v jihoamerické džungli. Alan Schaeffner a jeho oddíl zjistí, že je celou dobu pronásleduje neviditelný nebezpečný lovec. Americký akční horor (1987)

  • Dvojka (RTVS), 22:00 – komediální drama Ostře sledované vlaky - Česká tragikomedie z období druhé světové války. Československý film (1966)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.