Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Diamantová liga, Ostře sledované vlaky a Predátor

11. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:00 – IAAF Diamond League 2015 Oslo - Přímý přenos šestého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků

  • TV Barrandov, 20:15 – akční komedie Policajt v Africe - Policista, přezdívaný Velká noha, se pouští do boje s důvtipem a holými pěstmi. Tentokrát se snaží odhalit vraha svého kolegy a zabránit pašování diamantů v jihoafrickém Johannesburgu. Německo-italská akční komedie (1978)

  • Nova Cinema, 21:45 – krimifilm Sázka na smrt – Seznam ilegálních sázkařů obsahuje jména nedávno zavražděných lidí. Harry to vyšetřuje a zjistí, že jeho jméno je na seznamu také. Americký krimifilm (1988)

ebf - partner 1

  • Prima Cool, 22:00 – akční horor Predátor – Mise CIA má za úkol zachránit sestřelené piloty v jihoamerické džungli. Alan Schaeffner a jeho oddíl zjistí, že je celou dobu pronásleduje neviditelný nebezpečný lovec. Americký akční horor (1987)

  • Dvojka (RTVS), 22:00 – komediální drama Ostře sledované vlaky - Česká tragikomedie z období druhé světové války. Československý film (1966)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).