Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Diamantová liga, V řetězech a Vrah skrývá tvář

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.
Lukáš Polák 9. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:00 – Atletika: IAAF Diamond League 2015/Lausanne  – Přímý přenos devátého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků.

  • ČT art, 20:25 – historický film Noc ve Varennes – Ostří gilotiny, francouzská revoluce a dostavník plný idejí. Francouzsko-italský historický film (1982)

  • Nova Cinema, 21:50 – thriller V řetězech – Stárnoucí bluesman Lazarus se nedokáže vyrovnat s tím, že ho opustila žena. Rae zase těžce nese odchod svého psychicky labilního přítele do armády. Pohnuté osudy obou se nečekaně protnou, když muž najde zbitou a zfetovanou dívku na příjezdové cestě nedaleko své farmy. Americký thriller (2007)

CIF20

  • Nova, 22:05 – komedie Jeho fotr, to je lotr! – Sotva se Jack Byrnes smířil s tím, že jeho dcera si svého přítele chce vzít za každou cenu, je tu další rána! Smolař Greg Focker tuší, že se při seznamování rodičů budou dít podivné věci. A má pravdu. Americká komedie (2004)

  • ČT 1, 22:20 – krimifilm Vrah skrývá tvář – Major Kalaš vyšetřuje sérii vražd mladých žen. Na motivy skutečného případu. Český krimifilm (1966)