Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Diamantová liga, V řetězech a Vrah skrývá tvář

9. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:00 – Atletika: IAAF Diamond League 2015/Lausanne  – Přímý přenos devátého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků.

  • ČT art, 20:25 – historický film Noc ve Varennes – Ostří gilotiny, francouzská revoluce a dostavník plný idejí. Francouzsko-italský historický film (1982)

  • Nova Cinema, 21:50 – thriller V řetězech – Stárnoucí bluesman Lazarus se nedokáže vyrovnat s tím, že ho opustila žena. Rae zase těžce nese odchod svého psychicky labilního přítele do armády. Pohnuté osudy obou se nečekaně protnou, když muž najde zbitou a zfetovanou dívku na příjezdové cestě nedaleko své farmy. Americký thriller (2007)

ICTZ23

  • Nova, 22:05 – komedie Jeho fotr, to je lotr! – Sotva se Jack Byrnes smířil s tím, že jeho dcera si svého přítele chce vzít za každou cenu, je tu další rána! Smolař Greg Focker tuší, že se při seznamování rodičů budou dít podivné věci. A má pravdu. Americká komedie (2004)

  • ČT 1, 22:20 – krimifilm Vrah skrývá tvář – Major Kalaš vyšetřuje sérii vražd mladých žen. Na motivy skutečného případu. Český krimifilm (1966)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.