Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Evropská liga UEFA a Policajt drábem

24. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 18:45 – FC Slovan Liberec – MFK Košice – Přímý přenos zápasu 2. předkola Evropské Ligy UEFA

  • TV Barrandov, 20:10 – krimikomedie Policajt drábem – Komisař si v boji proti zločinu vystačí jen se svými pěstmi. Německo-italská krimikomedie (1973)

  • ČT Sport, 20:20 – NK Široki Brijeg – FK Mladá Boleslav – Přímý přenos odvetného utkání 2. předkola Evropské ligy UEFA

CIF23

  • Fanda, 21:00 – scifi Star Trek: Generace – Vesmírná loď Enterprise-D pod velením kapitána Jeana-Luca Picarda zachrání vědce, který se už roky snaží dostat zpět do záhadné energetické anomálie zvané Nexus. Domnívá se, že mu Nexus přinese nesmrtelnost, a to i za cenu zničení celých planetárních systémů. Jedinou Picardovou nadějí na úspěch se tak stává legendární kapitán James T. Kirk, který záhadně zmizel před 70 lety při testovacím letu lodi Enterprise-B. Americké scifi (1994)

  • ČT 2, 23:05 – hororový thriller Jezero smrti – Romantický výlet k zatopenému lomu se mění v boj o přežití s partou pubertálních výrostků. Britský hororový thriller (2008)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).