Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Evropská liga UEFA, Okrsek 13 a Kdo je kdo?

28. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:20 – AC Sparta Praha – PEC Zwolle - Přímý přenos odvetného utkání 4. předkola Evropské ligy UEFA

  • Prima, 21:30 – zábavný pořad Kdo je kdo? – V dalším novém formátu televize Prima Kdo je kdo? se sejde „stará parta“, kterou si diváci pamatují z úspěšného pořadu Hádej, kdo jsem! – Dana Morávková, Alice Bendová, Bob Klepl a Martin Zounar. Tentokrát je budou ale doplňovat i další známé tváře, jako například duo Těžkej Pokondr nebo Mahulena Bočanová, do moderátorského křesla opět usedne Petr Vondráček. Zábavná show (2014)

  • Nova Cinema, 21:55 – akční drama Štvanec – Policie osloví bývalého agenta, aby pomohl při pátrání po nebezpečném vrahovi, který řádí v oregonských lesích. Sleduje jeho stopy a brzy pochopí, že to, co kdysi stvořil, se vymklo kontrole a on to musí za každou cenu zastavit. Americké akční drama (2003)

MMF23 tip3

  • TV Barrandov, 23:30 – akční film Okrsek 13 – Paříž je zdí rozdělena na ghetta, kde neplatí žádné zákony. Jsou ovládána gangy a překupníky zbraní. Francouzský akční film (2004)

  • ČT 2, 23:45 – psychothriller V pasti – Kdo je kočka a kdo myš? Americký psychothriller (2005)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).