Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Evropská liga, Samotář Jim a Městečko Pleasantville

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • MGM, 20:00 – film Pleasantville: Městečko zázraků - V této moderní pohádce dostane celý fiktivní svět příležitost zakusit veselé i nebezpečné stránky skutečného života – dva teenageři z konce 20. století náhodou přinesou barvu života do tajemného předměstí, které je uvězněno v černobílých 50. letech, a spustí zde revoluci. Komediální fantasy drama (USA, 1998)
  • HBO, HBO HD; 20:30 – film Kid - Tento film je natočen na motivy stejnojmenného románu a vypráví o cestě jednoho muže, který si navzdory všem překážkám rozhodl vyplnit své sny. Toto je srdcervoucí a velmi inspirativní příběh Kevina Lewise, který se skutečně stal. Z malého chlapce, který měl velmi těžké dětství, nakonec vyrostl jeden z nejprodávanějších autorů. Drama (Velká Británie, 2010)
  • ČT 4, 20:50 – fotbal FC Valencia – AZ Alkmaar - Přímý přenos čtvrtfinálového utkání Evropské ligy UEFA
  • Nova Sport, 21:00 – box Lukáš Konečný – Salim Larbi - Přímý přenos boxerského zápasu o prozatímní pás mistra světa WBO, Brno
  • Nova Cinema, 21:50 – film Samotář Jim - Návrat do rodných míst nebývá nikdy jednoduchý, a když se navíc jedná přímo o dům starších rodičů, nikdy není daleko k tragikomickým situacím, nešťastným komplikacím a zbytečným nedorozuměním. Jim, jehož ztvárnil Casey Affleck, se vrací do malého městečka na americkém Středozápadě, aby na čas našel nejen finanční zázemí, ale i smysl a cíl svého vlastního života. Když už se toto hledání zdá bezvýsledné, objeví se zázračná víla – místní zdravotní sestra, jejíž postavu si zahrála oblíbená Liv Tylerová. Komediální drama (USA, 2005)
Našli jste v článku chybu?