Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Evropská liga, Samotář Jim a Městečko Pleasantville

5. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • MGM, 20:00 – film Pleasantville: Městečko zázraků - V této moderní pohádce dostane celý fiktivní svět příležitost zakusit veselé i nebezpečné stránky skutečného života – dva teenageři z konce 20. století náhodou přinesou barvu života do tajemného předměstí, které je uvězněno v černobílých 50. letech, a spustí zde revoluci. Komediální fantasy drama (USA, 1998)
  • HBO, HBO HD; 20:30 – film Kid - Tento film je natočen na motivy stejnojmenného románu a vypráví o cestě jednoho muže, který si navzdory všem překážkám rozhodl vyplnit své sny. Toto je srdcervoucí a velmi inspirativní příběh Kevina Lewise, který se skutečně stal. Z malého chlapce, který měl velmi těžké dětství, nakonec vyrostl jeden z nejprodávanějších autorů. Drama (Velká Británie, 2010)
  • ČT 4, 20:50 – fotbal FC Valencia – AZ Alkmaar - Přímý přenos čtvrtfinálového utkání Evropské ligy UEFA
  • Nova Sport, 21:00 – box Lukáš Konečný – Salim Larbi - Přímý přenos boxerského zápasu o prozatímní pás mistra světa WBO, Brno
  • Nova Cinema, 21:50 – film Samotář Jim - Návrat do rodných míst nebývá nikdy jednoduchý, a když se navíc jedná přímo o dům starších rodičů, nikdy není daleko k tragikomickým situacím, nešťastným komplikacím a zbytečným nedorozuměním. Jim, jehož ztvárnil Casey Affleck, se vrací do malého městečka na americkém Středozápadě, aby na čas našel nejen finanční zázemí, ale i smysl a cíl svého vlastního života. Když už se toto hledání zdá bezvýsledné, objeví se zázračná víla – místní zdravotní sestra, jejíž postavu si zahrála oblíbená Liv Tylerová. Komediální drama (USA, 2005)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).