Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Fantomas, Pařba ve Vegas nebo Prezidentův muž

18. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Jak napálit advokáta – v advokátní praxi JUDr. Hořice se objevilo několik případů, které se točí kolem automobilů, jejich majitelů, a hlavně kolem těch, kteří se na všem chystají pořádně vydělat…

  • ČT 1, 21:20 – komedie Fantomas – záhadný netvor s ocelovou tváří si rád nasazuje masky jiných lidí, aby v přestrojení páchal zločiny a terorizoval Paříž. O jeho skutečné existenci jsou však stále pochybnosti, neboť ho dosud nikdo na vlastní oči nespatřil.

  • Nova, 21:35 – komedie Pařba ve Vegas – dva dny před svou svatbou odjíždí Doug a jeho tři kamarádi do Las Vegas na nezapomenutelnou párty. Jenže když se ráno probudí s třeštící hlavou a kocovinou, zjistí, že si vlastně vůbec nic nepamatují…

cif-tip-firmy

  • Prima Cool, 22:00 – akční Prezidentův muž – zvláštní agent léta chránil amerického prezidenta a zasahoval v nebezpečných situacích. Teď však cítí, že už stárne a začíná si hledat nástupce.

  • ČT Art, 22:45 – záznam představení Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna – aneb jak se dělá šou v divadle Semafor. Spoluúčinkují Zuzana Burianová, Miluška Voborníková, Pavel Bobek, Naďa Urbánková nebo Jiří Helekal

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.