Hlavní navigace

TV tipy na čtvrtek: fotbal Asteras Tripolis FC – AC Sparta Praha a Presumpce viny

17. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Kino Barrandov, 20:15 – krimi drama Presumpce viny – Detektiv je nucen spolupracovat s manželkou na vyšetřování domnělých vražd. Americký krimifilm (2003)

  • ČT Sport, 20:30 – Fotbal: Asteras Tripolis FC – AC Sparta Praha - Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA.

  • Nova Cinema, 21:50 – hororová komedie Útok na věžák – O silvestrovské noci je na předměstí Londýna přepadena bandou výrostků z věžáku mladá zdravotní sestra Sam. Jenže právě zde zahájily mimozemské stvůry invazi, a tak teenagerům nezbývá nic jiného, než se pustit do boje na život a na smrt. Osud planety a celého lidstva nyní leží v jejich rukou. Britsko-francouzská komedie (2011)

cif-tip-téma-foto

  • Nova, 22:20 – akční thriller Vysoká hra patriotů – Vojenský expert CIA Jack Ryan se náhodou nachází v blízkosti akce komanda IRA, která nečekaně zaútočila na člena královské rodiny. Pro pachatele útoku je to osudné, atentát byl překažen! Americký akční thriller (1992)

  • ČT 2, 22:45 – komediální drama Hra o jablko - …mezi mužem a ženou. Film, který získal mnohá mezinárodní ocenění. Československá komedie (1976)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.