Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: fotbal, Jasná hvězda nebo Dolores Claiborneová

9. 3. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – krimi Holka na zabití – Do horského hotelu přichází mladičká a velmi zvědavá dívka Anna, která hledá svoji kamarádku. Obě se znají z dětského domova a ona jí prý dluží nějaké peníze. Zaměstnanci Anně sdělí, že její přítelkyně už před časem zmizela, nejspíš prý odešla „za lepším“. Anna nemá kam jít, a tak přijme místo v hotelové kuchyni jako brigádnice. (Československo, 1975)

  • ČT art, 20:20 – drama Jasná hvězda – První láska hoří nejjasněji. Křehké milostné drama o vztahu básníka Johna Keatse Fanny Brawneovou. V cyklu Životy slavných. (Bright Star, Velká Británi, Austrálie, Francie, 2009)

KL24

  • Barrandov Plus, 20:20 – drama Rivalové – Vdovec Goddard si podal inzerát, že hledá hospodyni, na který se přihlásí mladá a půvabná Emma Rileyová. V domě žije i Goddardův dvacetiletý syn Wendel, který je s otcem v neustálém konfliktu. Mezi oběma stojí komunikační bariéra, kterou nejsou schopni překročit. Příchod Emmy mění atmosféru v domě a oba muži se do ní zamilují. Emma je vnímavá, citlivá žena, psychicky labilního Wendela se snaží podporovat mimo jiné i v jeho literární činnosti. Přednost však dá Richardovi a Wendelovi nezbývá, než se s tím smířit, ale… (Woman Wanted, Kanada, USA, 1999)
Rivalové.
Autor: Phoenician Entertainment

Rivalové.

  • ČT sport, 20:30 – fotbal: Olympique Lyon – AS Řím – Přímý přenos osmifinálového utkání Evropské ligy UEFA komentují Vlastimil Vlášek a Josef Němec.

  • Nova Cinema, 21:55 – drama Dolores Claiborneová – Dolores pracuje jako služka. Jednoho dne její paní Vera spadne ze schodů a těžce se zraní. Když do domu přichází pošťák, nachází Dolores, jak napřahuje kuchyňský váleček a chce udeřit ležící Veru. Zastaví ji, ale přivolaná policie konstatuje ženinu smrt. Ambiciózní novinářka Selena St. Georgesová dostává zprávu, že její matka je podezřelá z vraždy… (Dolores Claiborne, USA, 1995)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).