Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: fotbal, Láska, soudruhu! nebo Zralé víno

17. 8. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT sport, 19:45 – fotbal: FC Viktoria Plzeň – AEK Larnaka – Přímý přenos utkání 4. předkola Evropské ligy UEFA.

  • Prima Max, 20:00 – komedie Zralé víno – Druhý film z volné trilogie o vínu a vinařství a o sporu mezi místopředsedou družstva (Vladimír Menšík) a jeho předsedou (František Němec), který spíše než na zemědělství sází na přidruženou výrobu. (Československo, 1981)

  • Nova, 21:30 – akční komedie Benga v záloze – Detektivové Christopher Danson a P. K. Highsmith jsou těmi nejdrsnějšími a nejoblíbenějšími poldy široko daleko. Naopak Allen Gamble a Terry Hoitz jsou vídáni jen v pozadí, rozostřeně a se zavřenýma očima. Nejsou to hrdinové, jsou to jen „benga v záloze“. Ale na každého policistu se někdy usměje štěstí… (The other Guys, USA, 2010)

BRANDstorming tip2

  • ČT2, 21:55 – komedie Láska, soudruhu! – Romantická komedie odehrávající se na pozadí studené války. Elsa, modistka středního věku a jasnovidkyně, má svůj život naprosto pod kontrolou. Dokud ovšem muž, kterého kdysi milovala a ztratila, neprojde dveřmi jejího obchodu s klobouky… (Mieletön elokuu, Finsko, Česko, Norsko, 2013)

  • Nova Cinema, 21:55 – drama J. Edgar – J. Edgar Hoover (Leonardo DiCaprio) založil v roce 1935 FBI (Federální úřad pro vyšetřování) a současně byl i jeho ředitelem téměř 40 let až do své smrti v roce 1972 a prakticky dovedl FBI k její nynější podobě. Byl to svým způsobem i nejmocnější muž v USA, jelikož bylo všeobecně známo, že má ve svém trezoru špínu na téměř každou celebritu nebo vyššího politika. Za svého života bojoval s nejrůznějšími druhy organizovaného zločinu a také byl známý pro svoje sexuální skandály. (USA, 2011)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).