Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Hledání Jana Wericha, Vladimír Menšík a fotbal

15. 12. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
15. 12. 2011

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice. Každý den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • TV Barrandov, 20:00 – Jak se krade milion - Nenápadný účetní, vždy vyhodnocovaný jako nejsvědomitější pracovník, náhodně přijde na způsob, jak zpronevěřovat peníze, tak aby si toho nikdo nevšiml. Ani podrobná kontrola nic závadného v účtech nezjistí, jenže běžný občan, zvyklý žít skromně, si vůbec neví rady, co si má s nakradenými penězi počít. Snímek kolísá na hraně mezi rozvernou podvodnickou komedií a mravoličným zamyšlením. V hlavní roli exceluje Rudolf Hrušínský s příznačně nehnutým výrazem obličeje.
  • ČT 2, 20:00 – Hledání Jana Wericha - Na základě hledání posledního filmového rozhovoru s Janem Werichem připomíná režisér Vít Olmer jeho stále aktuální myšlenky, které se dotýkají i problémů dnešní společnosti. Režiséra Víta Olmera vedla k natočení dokumentu, ve kterém i sám vystupuje jako moderátor, četba dopisů, jež si v průběhu desetiletí vyměňovali Voskovec s Werichem, a osobní setkání s Janem Werichem, kterého v polovině sedmdesátých let potkával na Malé Straně.
  • Prima, 20:00 – Top Star: Vladimír Menšík - Prima ve svém společenském speciálu odhalí vše o životě legendárního baviče a herce. Diváci se dozví například pravdu o jeho nemoci, furiantství i problémech s alkoholem. Za co nejvíc utrácel, od koho si půjčoval? Proč začal pít a kde měl první astmatický záchvat? I na to se zeptá dnešní Top Star. Zavzpomíná na něj také jeho rodina a nejbližší kolegové.
  • Joj Plus, 20:15 – Jdi na to! - Dva týpkové mají různé životní osudy, než je náhoda svede dohromady. Rosco Frazer a Doug O'Riordan spolu zažijí pár zvláštních situací, když jsou nejprve považováni za zločince, posléze ovšem za super-tajné špióny a do rukou se jim dostane milión dolarů v hotovosti. Jako agenti Steinberg a Mason bojují proti organizaci šíleného gangstera K1, který má plán na ovládnutí země tak, že z lidskeho vědomí smaže čísla.
  • ČT 4, 20:50 – Udinese Calcio – Celtic Glasgow - Přímý přenos utkání Evropské ligy UEFA

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.