Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: hokej Česko-Rusko, Back Beat a Soudce Dredd

11. 2. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: archiv
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

ČT sport, 18:25 – Hokej: Česko – Rusko – Přímý přenos utkání Euro Hockey Tour 2016 komentují Robert Záruba a Milan Antoš. Ve studiu EHT jsou Jiří Hölzel, David Pospíšil a Marek Sýkora. Na videu níže je připomínka Euro Hockey Tour 2015, utkání Česko – Finsko. 

Jednotka, 20:25 – Peter Nagy – 30 let na scéně – Koncert Petra Nagy a skupiny Indigo k 30. výročí na hudební scéně.

ČT art, 21:25 – hudební Back Beat – Dokumentární výpověď o britské hardrockové legendě Uriah Heep prostřednictvím jejich pražského koncertu. 

Nova, 22:15 – sci-fi Soudce Dredd – V budoucnosti, kdy urbanistické městské čtvrti přerostly v megaměsta, bylo třeba upravit právo tak, aby jediný člověk měl zákonodárnou i výkonnou moc. Soudce Dredd je oblíbená hlava nad městem Mega-City Jedna. Proti němu se ale postaví maniak s ďábelskými úmysly… (Judge Dredd, USA, 1995)

CIF23

Kino Barrandov, 22:20 – thriller Čas minulosti – Desetiletou Sáru sužují noční můry, v nichž se ji pokouší zavraždit neznámý muž. Její matka se rozhodne děsivé vize prověřit a dostává se do klubka lží a tajemství, která neměla být nikdy odhalena… (Past Tense, Kanada, USA, 2006)


Autor: TV Barrandov

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).