Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: hokej Švýcarsko – Česko, Kmotr a 11. září: Konspirační teorie

16. 5. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, ČT Sport HD; 14:45 – Švýcarsko – Česko - Přímý přenos 2. čtvrtfinále MS v hokeji 2013
  • ČT Sport, ČT Sport HD; 17:30 – Finsko – Slovensko - Přímý přenos 3. čtvrtfinále MS v hokeji 2013
  • Fanda, 20:20 – krimi drama Kmotr - Don Vito Corleone je respektovaným „Kmotrem“ nejmocnější mafiánské rodiny v New Yorku. Po konfliktu s konkurenčním klanem je na něho díky zradě ve vlastních řadách spáchán vražedný útok. Na scéně se objevuje jeho syn Michael, který doposud účast v rodinném podniku odmítal. Pomsta za útok na svého otce ho však nenávratně vtahuje do světa gangsterského podsvětí… První část nejslavnější mafiánské ságy oceněné třemi Oscary. Americké krimi drama (1972)
  • Smíchov, 20:50 – akční komedie Poslední akční hrdina – Danny Madigan je chlapec posedlý filmem. Obzvláště akční kousky s jeho oblíbeným hrdinou Jackem Slaterem ho znovu a znovu přivádějí do čalouněných sedadel kina, zejícího jinak pustou prázdnotou. Místní promítač, Dannyho dobrý známý, daruje chlapci jednoho dne s potměšilým úsměvem na tváři kouzelnou vstupenku, která umožňuje pohyb mezi šedou realitou všedního dne a životem kypícím fikcí stříbrného plátna. Mladý filmový fanoušek ovšem netuší, jaký poklad má nedbale zastrčený v kapse. Ostatně dávno na lístek zapomněl, protože opět sedí v pohodlném křesle ztemnělého kina a vychutnává si své oblíbené akční scény. Právě v nejnapínavějším momentě začne kouzlo působit a chlapec se rázem ocitá ve filmu. Americká akční komedie (1993)
  • Prima Zoom, 22:00 – dokument 11. září: Konspirační teorie - Deset let po útoku z 11. září už byla většina detailů o tomto hrozivém teroristickém útoku fanatiků z Al-Káidy odhalena. Proč stále přežívají pochybnosti o jejich věrohodnosti a dál se šíří všemožné konspirační teorie? Britský dokument (2011)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.