Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Jak básníci přicházejí o iluze, Cross Creek a biatlon

3. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:10 – Biatlon: SP 2015/16 Švédsko - Přímý přenos závodu žen na 15 km ze švédského Östersundu.

  • Prima Max, 20:15 – romantická komedie Jak básníci přicházejí o iluze - Z kamarádů Štěpána a Kendyho se už stávají vysokoškoláci. Jak se asi vypořádají s novými studijními i citovými nástrahami? Československá komedie (1984)

  • ČT art, 20:20 – životopisné drama Cross Creek - Spisovatelka hledající literární inspiraci na Floridě. Americké drama (1983)

MM socky3

  • ČT 2, 22:15 – drama Sněžná noc - Dramatický příběh lásky, vášně a oddanosti. Další z jedinečných příběhů spisovatele a dramatika Vladimíra Körnera. České drama (2009)

  • Nova, 22:15 – akční komedie Policajt v Beverly Hills - Detroitský policista Axel Foley vyšetřuje smrt svého přítele v luxusní čtvrti filmových hvězd a organizovaného zločinu! Americká akční komedie (1984)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.