Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: krasobruslení, Discopříběh nebo Tlukot srdce

18. 1. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT2, 18:20 – krasobruslení ME 2018 Rusko – Přímý přenos volných jízd sportovních dvojic na evropském šampionátu krasobruslařů z Moskvy.

  • Prima Max, 20:00 – komediální drama Discopříběh – Jirka Horáček žije na plzeňském sídlišti se svým otcem a volný čas tráví s partou kamarádů především na diskotékách. Na jedné z nich se seznámí s atraktivní blondýnou, která však patří ke staršímu frajírkovi. Přestože se stejný večer seznámí také s Jitkou, zamiluje se do sebevědomé krasavice Evy. A tak zatímco sympatické Jitce dává okatě najevo svůj nezájem, snaží se vetřít do přízně Evy. Současně se ale také začíná dostávat do stále větších problémů se svým otcem, který nemá nervy na jeho pubertální vylomeniny. (Československo, 1987)

ebf - tip do článku - debata

  • ČT art, 20:20 – drama Tlukot srdce – Neudělali nic špatného. Jen se vydali na cestu a pobouřili všechny „slušné“ lidi. Americký film o tom, jak se v psacím stroji Jacka Kerouaca zrodilo beatnické hnutí. (Heart Beat, USA, 1980)

  • Nova Cinema, 21:45 – thriller Kouřová clona – Novinářka Britt Shelleyová se probudí vedle mrtvoly detektiva Jaye Burgesse a stává se okamžitě podezřelou. Před pěti lety se ale Jayův dlouholetý kamarád Raley Gannon také probudil vedle mrtvého těla… Film byl natočen na motivy románu Sandry Brownové. (Smoke Screen, USA, 2010)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).