Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Liga mistrů UEFA a Láska přes internet

25. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Láska přes internet – Majitelka malého knihkupectví Kathleen Kellyová netuší, že se po internetu zamilovala do svého konkurenta Joea Foxe, který ji chce zničit. Americká romantická komedie (1998)

  • Prima Cool, 20:15 – Bayer 04 Leverkusen – Atlético Madrid – Přímý přenos utkání osmifinále Ligy mistrů UEFA

  • ČT Sport, 20:20 – Arsenal FC – AS Monako – Přímý přenos osmifinálového utkání Ligy mistrů UEFA

ICTZ23

  • Plus, 20:30 – western Mé jméno je Nikdo – Zkušeného pistolníka Jacka Beauregarda už nebaví být ustavičně ve střehu a dokazovat svou rychlost. Chce pomstít smrt svého bratra a odcestovat do vysněné Evropy. Do cesty se mu však postaví vynikající pistolník, který si říká Nikdo. Německo-italský western (1974)

  • ČT art, 21:40 – koncert skupiny N.O.H.A. – Energií nadupaný koncert českoamerické kapely v brněnském klubu Sono Music Club.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.