Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: MS v hokeji Česko - Dánsko a Pád Třetí říše

9. 5. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, ČT Sport HD; 16:15 – MS v hokeji 2013: Česko – Dánsko - Přímý přenos utkání základní skupiny na MS
  • CS Film, 20:00 – komedie Školní výlet - Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské. Česká komedie (2012)
  • Dajto, 20:10 – akční komedie Pojízdná kantýna - Bratranci Thomas (Jackie Chan) a David (Biao Yuen) vlastní společně pojízdnou kantýnu. Poklidný život jim naruší setkání s krásnou Sylvií. Je to sice prostitutka, která lže a krade, jak jen to jde, ale srdce si nedá poroučet, oba jsou ze Sylvie úplně pobláznění. Sylvii ale hrozí velké nebezpečí. Je totiž dědičkou obrovského majetku, o který usiluje mafie. Naštěstí jsou tu Thomas a David, kteří ovládají bojová umění, a mohou ji tak před zločinci ochránit. Hongkongsko-španělská akční komedie (1984)
  • Fanda, 20:20 – válečné historické drama Pád Třetí říše - Na konci dubna 1945, pár dní po svých 65. narozeninách, nadiktoval Adolf Hitler v berlínském bunkru pod říšským kancléřstvím svou poslední vůli, oženil se s Evou Braunovou a poté, co spáchal spolu s ní sebevraždu, byli spáleni na zahradě kancléřství. Takové byly poslední dny Adolfa Hitlera a jeho říše. Německo-italské válečné historické drama (2004)
  • Joj, 23:15 - akční scifi thriller X Men: Poslední vzdor - X-Meni, kteří se narodili se zvláštními schopnostmi, mají nyní jen dvě možnosti: buď své zvláštnosti před lidmi skrývat, nebo se držet v ústraní. A do toho přichází den, který má vše změnit: světlo světa spatřil téměř zázračný lék proti mutantství. Jenže odvrhnout svůj nechtěný, tak často proklínaný dar a stát se opět člověkem není tak jednoduché, jak na první pohled vypadá. A navíc zloduch Magneto na jejich vyléčení určitě nepomýšlí. X-Meni budou muset rozpoutat nejstrašlivější válku, jakou kdy svět viděl, jen aby mohli navždy ukončit všechny ostatní. Akční scifi thriller (2006)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.