Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: MS v hokeji Česko - Dánsko a Pád Třetí říše

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Doba čtení: 2 minuty

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, ČT Sport HD; 16:15 – MS v hokeji 2013: Česko – Dánsko - Přímý přenos utkání základní skupiny na MS
  • CS Film, 20:00 – komedie Školní výlet - Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské. Česká komedie (2012)
  • Dajto, 20:10 – akční komedie Pojízdná kantýna - Bratranci Thomas (Jackie Chan) a David (Biao Yuen) vlastní společně pojízdnou kantýnu. Poklidný život jim naruší setkání s krásnou Sylvií. Je to sice prostitutka, která lže a krade, jak jen to jde, ale srdce si nedá poroučet, oba jsou ze Sylvie úplně pobláznění. Sylvii ale hrozí velké nebezpečí. Je totiž dědičkou obrovského majetku, o který usiluje mafie. Naštěstí jsou tu Thomas a David, kteří ovládají bojová umění, a mohou ji tak před zločinci ochránit. Hongkongsko-španělská akční komedie (1984)
  • Fanda, 20:20 – válečné historické drama Pád Třetí říše - Na konci dubna 1945, pár dní po svých 65. narozeninách, nadiktoval Adolf Hitler v berlínském bunkru pod říšským kancléřstvím svou poslední vůli, oženil se s Evou Braunovou a poté, co spáchal spolu s ní sebevraždu, byli spáleni na zahradě kancléřství. Takové byly poslední dny Adolfa Hitlera a jeho říše. Německo-italské válečné historické drama (2004)
  • Joj, 23:15 - akční scifi thriller X Men: Poslední vzdor - X-Meni, kteří se narodili se zvláštními schopnostmi, mají nyní jen dvě možnosti: buď své zvláštnosti před lidmi skrývat, nebo se držet v ústraní. A do toho přichází den, který má vše změnit: světlo světa spatřil téměř zázračný lék proti mutantství. Jenže odvrhnout svůj nechtěný, tak často proklínaný dar a stát se opět člověkem není tak jednoduché, jak na první pohled vypadá. A navíc zloduch Magneto na jejich vyléčení určitě nepomýšlí. X-Meni budou muset rozpoutat nejstrašlivější válku, jakou kdy svět viděl, jen aby mohli navždy ukončit všechny ostatní. Akční scifi thriller (2006)
Našli jste v článku chybu?