Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: MS v hokeji Česko – Francie, Kobra a Sex ve městě

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:15 – MS v hokeji: Česko – Francie – Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v ledním hokeji z Prahy komentují Michal Dusík a Martin Hosták

  • TV Barrandov, 20:10 – romantická komedie Hodná holka – Z obyčejné milostné aféry se stává posedlost a život Justine je náhle plný zmatků, lží a podvodů. Americká romantická komedie (2002)

  • Dajto, 20:15 – akční krimi Kobra – Poručík Marion Cobretti zvaný Kobra je pověřován případy, které ostatní policisté odmítají. Nyní je na stopě maniaka, který spáchal několikanásobnou vraždu sekyrou. Americké akční krimi (1986)

  • ČT Sport, 20:45 – FC Sevilla – ACF Fiorentina – Přímý přenos semifinálového utkání Evropské ligy UEFA

  • Nova, 22:15 – romantická komedie Sex ve městě – Carrie a „pan Božský“ se dohodnou, že je na čase, aby se po desetileté známosti konečně vzali. Kamarádky jsou z jejího zasnoubení nadšené a vrhnou se na svatební přípravy. Rázem se z malého skromného obřadu stává událost obřích rozměrů, což se ale Božskému moc nezamlouvá. Americká romantická komedie (2008)

Našli jste v článku chybu?