Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Muž ve stínu, Niko Pirosmani a Po stopách krve

16. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Kino Barrandov, 20:15 – thriller Muž ve stínu – Spisovatel je najat na sepsání pamětí bývalého britského premiéra. Postupně zjišťuje, že se v jeho minulosti skrývají tajemství, která mají sílu zabíjet. Francouzsko-britský thriller (2010)

  • ČT art, 20:25 – historické drama Danton – Ukaž lidem mou hlavu, stojí za to! Muž, kterého vlastní revoluce poslala pod gilotinu. Polsko-francouzské historické drama (1982)

  • STV 2, 20:55 – životopisný film Niko Pirosmani - Filosoficky laděná filmová balada o nelehkém životním údělu malíře Nika Pirosmanišviliho. Sovětské drama (1969)

BRAND

  • Nova Cinema, 21:55 – drama Hnízdo neřesti – V polovině sedmdesátých let si nedaleko Rena Charlie Bontempo a jeho manželka otevřeli první legální erotický podnik známý jako Hnízdo neřesti. Po letech se z Grace stala stárnoucí žena, která je pro své holky tak trochu mámou, a Charlie váženým občanem, který svými penězi ovládá nejen podnikatele v okolí, ale i politiky a policii. Americké drama (2010)

  • ČT 1, 22:20 – detektivka Po stopách krve - Major Kalaš vyšetřuje případ vraha dětí. Československý detektivní příběh (1969)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).