Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Na forbíně TM, Tísňová linka a Lev Praha - Dinamo Riga

6. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • TV Barrandov, 16:20 – galavečer Česká hvězda - Galavečer spojený se slavnostním předáváním cen vítězům ankety popularity ve společnosti K. Gotta, V. Neckáře, H. Zagorové, I. Bartošové, M. Davida a dalších.
  • Sport 1, 19:30 – Lední hokej: Lev Praha – Dinamo Riga - Přímý přenos utkání, KHL
  • HBO, HBO HD; 20:00 – krimi thriller Kouřová clona - Tento film byl natočen na motivy napínavého románu bestsellerové autorky Sandry Brownové a vypráví o televizní reportérce Britt Shelleyové (Jaime Presslyová), jež se proslavila tím, že odhalila žhářství na policejní stanici a především lži, které celý případ zahalovaly do mysteriózního závoje. O pět let později, se Britt probudí vedle mrtvoly jednoho z detektivů, který byl tehdy do případu zapleten. Celá situace je o to horší, že Britt si nic nepamatuje a vůbec netuší, co se odehrálo. A tak je lapena do světa korupce, ve kterém figurují kromě policejního oddělení také vysocí politici, jež by s odhalením pravdy ztratili úplně vše. Americký krimi thriller (2010)
  • ČT 2, 21:05 – zábavný pořad Na forbíně TM - Tak trochu jiná (talk) show Tomáše Matonohy a jeho hostů.
  • ČT 1, 22:20 – reality Tísňová linka - Skutečné příběhy plné napětí, nebezpečí, ale i šťastných konců. Spolu se záchranáři, hasiči a policisty prožijeme příběhy, které se skrývají za telefonáty na tísňovou linku, a poznáme práci těch, kdo s nasazením vlastního života chrání životy nás ostatních. Nejde ale jen o prožité emoce, obrovským přínosem Tísňové linky je možnost poučit se z nebezpečných situací. (2012)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.