Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Náhlý úder, Robocop a biatlon

22. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:25 – Biatlon: SP 2014/15 Itálie - Přímý přenos sprintu mužů na 10 km z italského Antholzu

  • Prima, 20:15 – romantická komedie Bridget Jonesová: S rozumem v koncích - Lehce nemotorná a těžce žárlící Bridget je přesvědčená, že o jejího dokonalého přítele se nutně musejí prát všechny ženy v Londýně. A když se poblíž znovu objeví šarmantní Daniel, neomylně šlápne vedle. Americká romantická komedie (2004)

  • Fanda, 20:20 – thriller Náhlý úder – Harryho Callahana poslali pro jeho drsné vyšetřovací metody na dovolenou do přímořského městečka. Odehrála se tu série vražd a on začíná tušit, že za ní stojí dívka, do které se zamiloval. Ale zatím nechápe proč. Americký thriller (1983)

UXD

  • Prima Cool, 21:55 – akční sci-fi Robocop – Policejní důstojník Alex Murphy je při akci smrtelně zraněn. Díky speciální operaci se vrací do boje proti zločinu s mechanickým tělem jako člověk-robot. Americký akční sci-fi film (1987)

  • Nova, 22:10 – akční film Nemilosrdná spravedlnost – V okamžiku, kdy se brooklynský policajt Gino Felino dozví, že jeho přítele za bílého dne zastřelil místní drogový král Richie Madano, rozhodne se zúčtovat s ním jednou provždy. Americký akční film (1991)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.