Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Nebezpečné myšlenky, Baba na zabití a KHL

Sdílet

UVNITŘ FOTO Pokud se chystáte dnešní večer strávit před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice. Každý den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Sport 1, 18:45 – Lev Poprad – SKA St. Petersburg – lední hokej KHL
  • Filmbox Extra, 19:30 – Baba na zabití - Černá komedie o zamilované dvojici, která konečně našla byt svých snů. Má to však háček, kterým je stará žena bydlící přímo nad nimi. Manželé brzy zjistí, co jim přináší život v novém domě – začínají splácet opravdu krutou daň. Okolnosti časem donutí Stuara a Nancy použít mimořádné prostředky, aby si udrželi klidný domov.
  • Kino CS, 20:00 – Lásky jedné plavovlásky - Hrdinkou filmu Lásky jedné plavovlásky je mladičká blondýnka Andula. Žije na internátě v malém středočeském městečku, kde na jednoho muže připadá deset žen – a většina je stejně ženatých. Andula touží, stejně jako většina jejich kamarádek, po trošce prosté lidské lásky. Je nezkušená, snadno uvěří slibům a lichotkám.

Lásky jedné plavovlásky představily v hlavní ženské roli Hanu Brejchovou. (Foto: Bontonfilm)

  • Prima, 0:45 – Nebezpečné myšlenky - Když Lou Anne Johnsonová (Michelle Pfeiffer) přijme místo učitelky na Parkmontské střední škole, ani jí nenapadne, že vstupuje do otevřené války se svými studenty. Třída, o jejíž angličtinářské vzdělání má pečovat, je totiž zvláštní třída: vesměs barevní žáci jsou sice inteligentní, ale naprosto neovladatelní. To, co sympatický kolega Hal Griffith jenom naznačuje, se vzápětí děsivě konkretizuje: všichni předchůdci mladé učitelky zatím skončili buď na psychiatrii, nebo dali okamžitou výpověď.
  • HBO, HBO HD, 1:05 – Predátoři – Elitní žoldák Royce (Adrian Brody) je unesen na neznámé místo, stejně jako další, zdánlivě náhodně vybraní jedinci. S výjimkou jednoho zneuznaného lékaře se však jedná o nejnebezpečnější zabijáky, žoldáky a odsouzené trestance, kteří byli na toto místo dopraveni pouze pro to, aby se stali živou kořistí pro novou rasu Predátorů. I když by nejraději pozabíjeli jeden druhého, musejí se, pokud chtějí přežít, proti společnému nepříteli spojit.