Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Neobjevená země, 8. míle a Šéfe, jdeme na to

17. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:10 – Tour de France 2014 – Přímý přenos 12. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu

  • Fanda, 20:20 – scifi film Star Trek VI: Neobjevená země - Po dlouho trvajících válkách se Federace a Klingonská říše připravují na mírový summit. Kapitán Kirk a jeho posádka jsou pověřeni uvítáním nejvyššího kancléře Klingonů. Poté, co je vesmírná loď Klingonů záhadně zničena a kancléř zavražděn, je to Kirk, kdo se stává hlavním podezřelým. Je nucen společně s posádkou lodi Enterprise čelit obrovské hrozbě. Musí očistit své jméno, najít opravdové viníky a zabránit tak zničující válce. Americký scifi film (1989)

  • ČT 1, 21:25 – cyklus Šéfe, jdeme na to – A jsou tu zpět – Pepan, Jára, Marcela a řada dalších zlodějíčků a podvodníků všeho druhu. Československý cyklus (1984)

MMF tip early

  • Prima Cool, 21:55 – hudební drama 8. míle - Rapper Jimmy ‚B-Rabbit‘ Smith žije v přívěsu s matkou a jejím přítelem. Snaží se vydělat peníze těžkou prací a současně se prosadit jako rapper. Jedinečnou šancí je místní soutěž, kde by však musel porazit trojici silných protivníků – včetně minulého vítěze. Dokázat, že i běloch umí rappovat, a vyvrátit tak předsudky nepřátelského publika. Americké hudební drama (2002)

  • Nova, 23:25 – akční film Harley Davidson a Marlboro Man – Harley Davidson a Marlboro Man chtějí pomoci svému příteli a rozhodnou se vyloupit transportní vůz banky. Místo peněz ale objeví zásilku drog. A to znamená velké problémy. Americký akční film (1991)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).