Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Pátý element, Ip Man a Tahle země není pro starý

10. 10. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – hokejový zápas PSG Zlín – HC Škoda Plzeň – Přímý přenos utkání Tipsport extraligy
  • ČT 2, 20:00 – dokument Paříž (1/3) - První díl dokumentárního filmu, v němž jeho autoři hledají odpověď na otázku, čím nás tak Paříž přitahuje, ji objevuje jako město romantiky a dobrodružství, město útulných kavárniček a rušných bulvárů, město s nezaměnitelným stylem, se skvostnými stavbami, vyhlášenými restauranty a proslulými galeriemi. Má specifický, nezaměnitelný šarm – ale pod často pohlednicovou Paříží odedávna dřímá něco zvláštního a jedinečného: duch bouřliváctví, energie a nevyčerpatelné tvůrčí síly. Dokument britské BBC.
  • Dajto, 20:10 – akční sci-fi Pátý element - Pátým elementem je dívka Leelou, která spadne do taxíku Corbena Dallase. K jejich týmu, zachraňujícímu svět, se brzy připojuje roztržitý kněz a výstřední černošský moderátor. Zlu ovšem také přibývá spojenec: padoušský magnát Zorg. Francouzská akční sci-fi komedie (1997).
  • Fanda, 20:20 – akční film Ip Man: Zrození legendy – Talentovaný mladík Ip Man navštěvuje školu mistra bojových umění, který ho zasvěcuje do základů bojové techniky Wing Chun. Po mistrově nečekané smrti se mladý Ip Man dostává do rukou mistrů, pod jejichž vedením se stále zdokonaluje. Pro jeho další osud je však rozhodující konfrontace s adoptivním bratrem, který skrývá obrovské tajemství… Hongkongský akční film (2010).
  • Nova, 23:15 – krimifilm Tahle země není pro starý – Při sledování postřelené antilopy narazil Llewelyn Moss na spoustu mrtvých těl, rozstřílená auta a v nich několik balíků čistého heroinu a dva miliony dolarů v hotovosti. Takovému pokušení se nedalo odolat, jenže netušil, že tím odstartuje zběsilou štvanici. Má v patách nejen šerifa Tomyho Bella, ale i profesionálního zabijáka Antona Chigurhyho… Americký krimifilm bratří Coenů (2007).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.