Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Peking, van Damme a Kuře melancholik

17. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 2, 20:00 – švédský dokument Peking, město proměn - Peking byl v letech 1420 až 1912 hlavním městem císařské Číny a v roce 1949 se stal hlavním městem Čínské lidové republiky. Dnes je politickým a kulturním centrem, ale také střediskem propagandy.

  • Nova, 21:50 – krimidrama Osudové selhání – píše se rok 2001 a FBI se chystá usvědčit a odsoudit Roberta Hanssena, největšího špiona celé historie tajných služeb Spojených států.

ebf - tip do článku - debata

  • Prima Cool, 22:00 – akční Živý terč - Jean-Claude van Damme pomáhá v režii Johna Woo půvabné Natashe najít jejího otce, který se kvůli penězům nechal najmout jako živý terč do nelegální kruté hry na život a na smrt. Podaří se ho zachránit?

  • ČT 2, 22:25 – drama Kuře melancholik - Venkovský příběh malého chlapce ve světě dospělých oceněný dvěma Českými lvy.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).