Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Plážový volejbal, Diagnóza smrti a Šimek a Grossmann

11. 8. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: archiv
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – krimi film Diagnóza smrti – Houbař najde těžce raněnou ženu a téměř současně dojde nedaleko ke střetu motocyklisty s nákladním autem. Řidič náklaďáku je těžce raněn a zachránit ho může pouze transplantace ledviny. Vhodným dárcem by mohla být právě ona zraněná žena, pokud by ale zemřela. (Československo, 1979; režie a scénář: Petr Schulhoff; hrají: Rudolf Hrušínský, Drahomíra Hofmanová, Alexandra Gasnárková, Vilém Besser, Zdeněk Ornest)

  • ČT 2, 20:30 – Rio 2016: Plážový volejbal – přímý přenos z LOH 2016 v Rio de Janeiro z utkání ve skupinách v Beach Volleyball Arena. Komentuje Jan Smetana.

  • Nova, 21:30 – akční komedie Benga v záloze – Detektivové Christopher Danson a P. K. Highsmith jsou těmi nejdrsnějšími a nejoblíbenějšími poldy široko daleko. Naopak Allen Gamble a Terry Hoitz jsou vídáni jen v pozadí, rozostřeně a se zavřenýma očima. Nejsou to hrdinové, jsou to jen „benga v záloze“. Ale na každého policistu se někdy usměje štěstí… (The Other Guys, USA, 2010; hrají: Mark Wahlberg, Will Ferrell, Samuel L. Jackson, Eva Mendes)

KL23 hlasovani

  • Nova Cinema, 22:00 – western Hanin zákon – Drsná Hannah Beaumont, která se ze sirotka vypracovala až k lovci lidí, si od nikoho nenechá nic líbit. Kupředu ji žene její poslání: vystopovat a postavit před spravedlnost McMurphyho gang, který zavraždil její rodiče a mladšího bratra. (Hannah’s Law, USA, Kanada, 2012)

  • ČT art, 22:15 – Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna – Záznam legendárního divadelního představení z divadla Semafor s názvem Potoky modré krve. Jeho autorská dvojice ho s nadsázkou nazvala dramatem, ale můžete se opět těšit na komediální pásmo doplněné populárními písněmi a improvizacemi, které vyniká především specifickým inteligentním humorem. (1969; spoluúčinkují: M. Voborníková, N. Urbánková, Z. Burianová, P. Bobek, J. Helekal)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).