Hlavní navigace

Televizní tipy: Plzeň v Evropské lize UEFA, Hráči z Indiany a Facebookoví šílenci

25. 10. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:45 – Hapoel Tel-Aviv FC – FC Viktoria Plzeň - Přímý přenos utkání Evropské ligy UEFA a ohlédnutí za dalšími zápasy třetího hracího dne
  • Filmbox, 21:00 – romantické drama Ples příšer - Hank Grotowski je bachař pracující v oddělení pro odsouzené na smrt. Pracoval tady už jeho otec a současně tu dělá i syn Sonny. Celá rodina má rasistické sklony, Hankova manželka spáchala sebevraždu stejně jako jeho matka a Hankův vztah s otcem je stejně katastrofální jako se synem. Citově strádající Sonny si nakonec dobrovolně vezme život a Hank okamžitě opouští zaměstnání. Ještě předtím však oba asistují u popravy černošského vězně Lawrence Musgrovea, jenž po sobě zanechává otylého syna a pohlednou manželku Leticii, s níž se Hank náhodou seznámí. Americké romantické drama (2001)
  • HBO, HBO HD; 21:30 – dokument Facebookoví šílenci - Ať ho milujete, či nenávidíte, Facebook je nejúspěšnější sociální sítí na světě. A ať už ho používáte nebo ne, zásadně mění způsob, jakým lidé navazují vztahy a komunikují. Facebook se ovládá velmi snadno a je na něm zaregistrováno více než tři čtvrtě miliardy lidí z celého světa. Naše vztahy, myšlenky, naše minulost, vzpomínky, náš život i smrt – to vše je běžně zaznamenáváno na Facebooku. To samozřejmě představuje zásadní změnu v komunikaci, stejně významnou jako byl vznik tištěných médii, telegrafu nebo televize. Každou takovou změnu samozřejmě provází nevyhnutelné neštěstí, rozpaky a problémy. Tento snímek přináší pohled na nečekané následky sdílení osobních informací prostřednictvím sociálních médií. Kanadský dokument (2011)
  • Nova, 23:20 – akční dobrodružný fantasy thriller Blade: Trinity - Blade (Wesley Snipes) se vrací a ani náhodou to nebude mít lehké. Zdá se totiž, že upíři konečně našli způsob, jak se ho nadobro zbavit – rozhodli se jeho identitu medializovat a vše zosnovali tak, aby podezření ze série brutálních vražd padlo právě na jeho ramena. „Denní chodec“ se – s policií v patách – spojí se dvěma lidskými lovci upírů z tajemné skupiny Nočních stopařů a spolu s nimi se vydává na dlouhou a krvavou cestu s cílem očistit své jméno a odvrátit novou hrozbu, kterou pro svět představuje „Drake“ – nejmocnější a nejslavnější upír se totiž po staletích probudil ze svého spánku a je rozhodnutý udělat vše proto, aby se Země konečně stala rájem pro jejich druh. Americký akční dobrodružný fantasy thriller (2004)
  • MGM, 23:40 – sportovní drama Hráči z Indiany - Trenér dostává poslední šanci vést středoškolský basketbalový tým z malého městečka v Indianě a musí přitom čelit dvěma výzvám: přivést svůj zdánlivě slabý tým k vítězství na mistrovství státu Indiana v roce 1951 a vypořádat se se svou tajemnou minulostí. Americké sportovní drama (1986)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.