Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Prázdná kolébka, Zítra vstanu a opařím se čajem nebo Zálesák

15. 9. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Zítra vstanu a opařím se čajem – cestovní kancelář Universum pořádá lety strojem času a turisty dopravuje dle jejich přání do minulosti. Tři nacisté se rozhodnou využít těchto služeb, aby dopravili Hitlerovi vodíkovou bombu a změnili tak dějiny.

  • Nova, 22:15 – komedie Exmanželka za odměnu – lovec odměn a známý průšvihář Milo Boyd se při pronásledování kriminálních živlů často dostává do křížku se zákonem. Jednoho dne se na seznamu hledaných zločinců nečekaně objeví jeho bývalá žena Nicole Hurleyová. Boyd má jedinečnou příležitost svou exmanželku zadržet a nechat zavřít. Situace se ovšem vůbec nevyvíjí podle jeho představ…

  • Nova Cinema, 22:00 – thriller Cold Creek Manor – Cooper Tilson a Leah Tilsonová se s dětmi stěhují z džungle velkoměsta do krásného domu na venkově. Při vyklízení domu naleznou množství fotografií a videonahrávek rodiny, která tu žila před nimi. Postupem času zjišťují, že jejich nový dům ukrývá hrůzné tajemství nedávné minulosti…

ICTZ23

  • Prima Cool, 22:20 – akční Zálesák – tajemný ochránce lesa stojí proti všem, kdo by chtěli krásu přírody poškodit, a naopak brání ty, kteří to s ní myslí dobře. Boj s chamtivými nepřáteli však nebude jednoduchý.

  • ČT 2, 22:35 – drama Prázdná kolébka - píše se rok 1986. Margaret Humpreysovou jedné noci v Nottinghamu osloví rozčilená Australanka Charlotte, která chce znát pravdu o tom, kdo vlastně je. Když byly Charlotte čtyři roky, byla lodí převezena z dětského domova v Nottinghamu do Austrálie. Plulo s ní několik dalších stovek dětí, jako byla ona. Margaret se zdráhá jejímu příběhu uvěřit. O týden později se však dozví o muži, který byl též jako malý chlapec převezen na jiné lodi plné dětí do Austrálie.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.