Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Predátor, Koktejl nebo Elita armády

2. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – krimi Sázka na třináctku – poručík Charvát pátrá po pachatelích loupeže peněz z poštovního vozu. Během vyšetřování narazí na podvody s tikety sportky.

  • Nova Cinema, 22:00 – komedie Koktejl – Jamajka je pro Briana Flanagana to pravé místo pro získání peněz i lásky. Díky svému barmanskému umění si brzy přijde na své, jenže nebezpečnému pokušení nejde odolat…

  • Prima Cool, 22:00 – akční Predátor – mise CIA má za úkol zachránit sestřelené piloty v jihoamerické džungli. Alan Schaeffner a jeho oddíl zjistí, že je celou dobu pronásleduje neviditelný nebezpečný lovec.

ebf - tip - debata

  • Nova, 22:05 – akční Elita armády – bývalý voják speciální jednotky je najat k ochraně vysloužilého světového šampiona v těžké váze a zámožného podnikatele. Ten se i s rodinou ocitl v nebezpečí, protože z vězení právě propustili gangstera, kterého dostal za mříže…

  • ČT 2, 22:30 – drama Vesnický učitel – milostný příběh o hledání cesty z osamění. Film oceněný dvěma Českými lvy.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).