Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Prezidentská debata, Zásah z pekla nebo Líbánky

11. 1. 2018
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Česká televize
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 21:00 – zpravodajská Prezidentská debata – ímý přenos debaty prezidentských kandidátů z Kongresového centra Praha moderuje Václav Moravec.
  • ČT2, 22:00 – drama Líbánky – měl to být nejkrásnější den v jejím životě, pak ale doprostřed svatebního veselí vstoupil podivný host s ještě podivnějším tvrzením. O stínech, které dostihnou každého z nás.

  • Nova Cinema, 21:40 – životopisné WikiLeaks – film zprostředkovává pohled na vztah zakladatele webu WikiLeaks Juliana Assange a jeho spolužáka z univerzity a zároveň raného stoupence Daniela Domscheit-Berga. Sledujeme zrod a růst webové stránky a zároveň její nenapravitelný negativní dopad na přátelství obou protagonistů.

Cloud 22 temata

  • Nova, 22:05 – akční Šerifové – zdá se, že Mark, kterému se podařilo uprchnout z vězeňského letadla, už nemá šanci. V patách má totiž pronásledovatele Samuela Gerarda a jeho tým…

  • Prima Cool, 22:20 – akční Zásah z pekla -Frank s parťákem bojují proti vyslanci samotného Satana, který se po devíti stech letech převtělil do lidské podoby a chce ovládnout svět.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.