Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Prezidentské finále, PGA Tour 2013 a Tipsport extraliga

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 18:05 – Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec - Přímý přenos hokejového zápasu Tipsport Extraligy
  • ČT 1, ČT 1 HD, ČT 24; 20:00 – Prezidentské finále - Poslední šance Miloše Zemana a Karla Schwarzenberga přesvědčit nerozhodnuté voliče. Moderuje Václav Moravec
  • Markíza, 21:20 – krimi drama a thriller Dům na špatné adrese - Mladý pár (Patrick Wilson a Kerry Washington) se právě nastěhoval do svého kalifornského domu snů. Záhy se však stává terčem souseda, který těžko snáší, že má každý z manželů jinou barvu pleti. Přísný osamělý otec (Samuel L. Jackson) pracuje jako losangeleský policista a zároveň si umínil, že se stane samozvaným strážcem pořádku v okolí. Jeho noční kontrolní procházky a až příliš zvědavé oči někomu přinášejí pocit bezpečí, ale mladé novomanžele stále více obtěžují. Proti trvalému narušování soukromí se dvojice nakonec začne bránit. Americké krimi drama a thriller (2008)
  • ČT Sport, ČT Sport HD; 22:25 – PGA Tour 2013 - Přímý přenos mezinárodního golfového turnaje z USA
  • Nova, 22:45 – akční thriller Vražda v Bílém domě - Pennsylvania Avenue 1600, Washington D.C., jedna z nejprestižnějších adres na světě – Bílý dům. Přestože se jedná o jeden z nejpřísněji sledovaných objektů, bují tu sex a vzápětí se na exkluzivních záchodcích povaluje zneužitá mrtvola půvabné úřednice. Kdo vraždu spáchal a proč?! Právě po tom pátrá policista z oddělení vražd Harlan Regis a tajná agentka Nina Chance. Záleží jen na nich, jak zajistí, aby vrah neunikl spravedlnosti. Americký akční thriller (1997