Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Přežít; Ti, kteří zůstávají a jízda v boulích

6. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 15:00 – Akrobatické lyžování: jízda v boulích – Přímý přenos kvalifikace žen z X-treme parku komentuje Jiří Hölzel

  • CS Film, 18:00 – romantické drama Dvojí život – Služka se domnívá, že se její nemanželské dítě utopilo. Provdá se a žije na vesnici a až po letech se setká se svou dcerou. Námět podle stejnojmenného románu Vavřince Řehoře, který byl znovu zfilmován v roce 1939 ve zvukové verzi. Československé romantické drama (1924)
  • Nova Cinema, 21:50 – dobrodružné drama Přežít – Tragické letecké neštěstí nad vrcholky And se změnilo v poslední zoufalé utkání ragbyového družstva se smrtí. Americké dobrodružné drama (1993)

UXD

  • Nova, 22:05 – akční film Krvavý sport – Zvítězí Frank Dux v tajném turnaji bojových umění? Vyhraje v souboji na život a na smrt? Americký akční film (1988)

  • ČT 2, 22:30 – drama Ti, kteří zůstávají - Bertrand a Larraine jsou ti, kteří zůstávají. Pravidelně se potkávají na chodbách nemocnice, ve stánku s časopisy, v nemocniční kavárně, společně kouří na střeše. Oba si kladou stejné otázky, které nahlas nevyslovují. Nespojuje je jen strach a beznaděj, ale i vina, že oni jsou zdraví a měli by žít normální život. Dohromady je svedla smrt, a možná proto, aby začali znovu. Francouzské drama (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.