Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Sestry Brontëovy, Atentát a Blade

19. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Barrandov Plus, 20:00 – dokument Francouzské tajné služby (1) -Francouzské tajné agentury. Kdo je ovládá? Jaká je jejich role ve francouzské politice? Francouzský dokument (2010)

  • ČT art, 20:20 – drama Sestry Brontëovy - O slavných spisovatelkách. Francouzské drama (1979)

  • Nova Cinema, 21:50 – sci-fi film Šílený Max a Dóm hromu – Expolicista se snaží zachránit zbytky již téměř mizející civilizace. Ale Aunty a další lidé ve městě se nechovají příliš přátelsky. Australsko-americký sci-fi film (1985)

ICTZ23

  • ČT 2, 22:20 – válečný film Atentát – Film o dramatických událostech kolem útoku na jednoho z nejmocnějších mužů třetí říše Reinharda Heydricha.Československý film válečný film (1964)

  • Dajto, 23:05 – akční thriller Blade - Blade (Wesley Snipes) je nesmrtelný bojovník, napůl člověk a napůl upír, bojující proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí, které se snaží postupně vyhubit celou lidskou rasu. Díky svým nadpřirozeným schopnostem je Blade tím posledním, kdo stojí mezi upířím lordem Deaconem Frostem (Stephen Dorff) a jím zosnovanou zkázou světa a všeho lidského. Americký akční thriller (1998)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.