Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Smrt stopařek, futsal nebo Spolubydlící 2

26. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT sport, 20:00 – futsal: FK ERA-PACK Chrudim – Svarog FC Teplice – Přímý přenos utkání 1. futsalové ligy.

  • Prima Max, 20:00 – krimi Smrt stopařek – Řidiči Charvátovi se úspěšně daří tajit před okolím jak svůj pobyt ve vězení, tak i nezvladatelnou agresivitu vůči ženám. Jednoho dne vezme do auta dvě stopařky a cestou je zavraždí. Těla pohodí na místě, jež nemá nic společného s jeho osobou, a domnívá se, že tím zahladil všechny stopy. Přesto se ho zmocní strach před dopadením, rozhodne se tedy uprchnout přes hranice. Aby se pojistil, bere si s sebou rukojmí malého synka své bytné. (Československo, 1979)

KL24

  • Nova Cinema, 21:45 – thriller Spolubydlící 2 – Když se Holly Parker nastěhuje do svého nového bytu, má pocit, že narazila na dokonalou spolubydlící: Tess Kositch je na pohled sladká a plachá mladá žena, která touží stát se její kamarádkou. Ale za stydlivým zevnějškem se skrývá duše zabijáka. (Single White Female 2: The Psycho, USA, 2005)

  • Prima Max, 21:50 – komediální drama Samec – Nikki je typický představitel velkoměstské sexuality. Absolutně moderní, oblečený podle nejnovějších trendů, vždy dokonale upravený podfukář, který uznává jen vlastní pravidla. Jedním z posledních úlovků, na který soustřeďuje svou pozornost, je starší, dobře situovaná Samantha. Jenže pak se mu přihodí něco podivného – začne pociťovat opravdovou lásku k mladé servírce a navíc zjišťuje, že se stává obětí svých vlastních her… (Spread, USA, 2009)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).